SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (44 entries)

en: {consent:consent:service_providers_for}
af: Diens Verskaffers vir

en: {consent:consent:abort}
af: Kanseleer aanmelding na SPNAME

en: {consent:consent:remember}
af: Onthou

en: {consent:consent:login}
af: meld aan

en: {consent:consent:consent_purpose}
af: Die doel van SPNAME is SPDESC

en: {consent:consent:noconsent_goto_about}
af: Gaan na die informasie bladsy vir die diens

en: {consent:consent:consent_header}
af: Toestemming mbt. die vrystelling van persoonlike informasie

en: {consent:consent:show_hide_attributes}
af: vertoon/verberg eienskappe

en: {consent:consent:table_caption}
af: Gebruiker informasie

en: {consent:consent:status_header}
af: Toestemming status

en: {consent:consent:noconsent_title}
af: Geen toestemming is gegee nie

en: {consent:consent:consent_accept}
af: SPNAME vereis dat die inligting hieronder oorgedra word.

en: {consent:consent:table_summary}
af: Lys die informasie mbt. jou wat op die punt is om gestuur te word vir die diens waarby jy wil aanmeld.

en: {consent:consent:service_provider_header}
af: Diens Verskaffer

en: {consent:consent:show_attributes}
af: Vertoon eienskappe

en: {consent:consent:show_attribute}
af: Vertoon inhoud

en: {consent:consent:no}
af: Nee, kanselleer

en: {consent:consent:consent_privacypolicy}
af: Privaatheidsbeleid vir die diens

en: {consent:consent:noconsent_text}
af: Jy het nie toestemming gegee vir die oordrag van jou eienskappe na SPNAME nie.

en: {consent:consent:noconsent_return}
af: Keer terug na die toestemmingsbladsy

en: {consent:consent:yes}
af: Ja, voortgaan

en: {consent:consent:consent_attributes_header}
af: Informasie wat gestuur sal word na SPNAME

en: Service Providers for
af: Diens Verskaffers vir

en: Yes, continue
af: Ja, voortgaan

en: Return to consent page
af: Keer terug na die toestemmingsbladsy

en: Consent status
af: Toestemming status

en: Go to information page for the service
af: Gaan na die informasie bladsy vir die diens

en: Service Provider
af: Diens Verskaffer

en: Abort login to SPNAME
af: Kanseleer aanmelding na SPNAME

en: show/hide attributes
af: vertoon/verberg eienskappe

en: The purpose of SPNAME is SPDESC
af: Die doel van SPNAME is SPDESC

en: List the information about you that is about to be transmitted to the service you are going to login to
af: Lys die informasie mbt. jou wat op die punt is om gestuur te word vir die diens waarby jy wil aanmeld.

en: Consent about releasing personal information
af: Toestemming mbt. die vrystelling van persoonlike informasie

en: No consent given
af: Geen toestemming is gegee nie

en: login
af: meld aan

en: You did not give consent for transfering your attributes to SPNAME.
af: Jy het nie toestemming gegee vir die oordrag van jou eienskappe na SPNAME nie.

en: Remember
af: Onthou

en: Show content
af: Vertoon inhoud

en: SPNAME requires that the information below is transferred.
af: SPNAME vereis dat die inligting hieronder oorgedra word.

en: Privacypolicy for the service
af: Privaatheidsbeleid vir die diens

en: No, cancel
af: Nee, kanselleer

en: Show attributes
af: Vertoon eienskappe

en: User information
af: Gebruiker informasie

en: Information that will be sent to SPNAME
af: Informasie wat gestuur sal word na SPNAME
