SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: {authX509:X509warning:proceed}
nl: Verder

en: {authX509:X509warning:renew}
nl: Vervang tijdig je certificaat.

en: {authX509:X509error:certificate_text}
nl: Authenticatie via een X509-certificaat is noodzakelijk voor toegang tot deze dienst.

en: {authX509:X509warning:renew_url}
nl: <a href='%renewurl%'>Vervang</a> tijdig je certificaat.

en: {authX509:X509warning:warning_header}
nl: Je certificaat verloopt binnenkort.

en: {authX509:X509error:certificate_header}
nl: Authenticatie via X509-certificaat

en: {authX509:X509warning:warning}
nl: Je certificaat verloopt over %days% dagen.

en: Please renew your certificate in time.
nl: Vervang tijdig je certificaat.

en: Your certificate will expire in %days% days.
nl: Je certificaat verloopt over %days% dagen.

en: X509 certificate authentication
nl: Authenticatie via X509-certificaat

en: Please  <a href='%renewurl%'>renew</a> your certificate in time.
nl: <a href='%renewurl%'>Vervang</a> tijdig je certificaat.

en: Proceed
nl: Verder

en: X509 certificate authentication is required to access this service.
nl: Authenticatie via een X509-certificaat is noodzakelijk voor toegang tot deze dienst.

en: Your certificate is about to expire.
nl: Je certificaat verloopt binnenkort.
