SimpleSAMLphp 1.15 - en to el translation catalogue (14 entries)

en: {authX509:X509warning:proceed}
el: Συνέχεια

en: {authX509:X509warning:renew}
el: Παρακαλείστε να προχωρήσετε σε ανανέωση του πιστοποιητικού σας έγκαιρα.

en: {authX509:X509error:certificate_text}
el: Η πρόσβαση στην υπηρεσία απαιτεί ταυτοποίηση μέσω πιστοποιητικού X.509

en: {authX509:X509warning:renew_url}
el: Παρακαλείστε να προχωρήσετε σε <a href=‘%renewurl%’>ανανέωση</a> του πιστοποιητικού σας έγκαιρα.

en: {authX509:X509warning:warning_header}
el: Η ισχύς του πιστοποιητικού σας πρόκειται να λήξει.

en: {authX509:X509error:certificate_header}
el: Ταυτοποίηση μέσω πιστοποιητικού X.509

en: {authX509:X509warning:warning}
el: Η ισχύς του πιστοποιητικού σας θα λήξει σε %days%.

en: Please renew your certificate in time.
el: Παρακαλείστε να προχωρήσετε σε ανανέωση του πιστοποιητικού σας έγκαιρα.

en: Your certificate will expire in %days% days.
el: Η ισχύς του πιστοποιητικού σας θα λήξει σε %days%.

en: X509 certificate authentication
el: Ταυτοποίηση μέσω πιστοποιητικού X.509

en: Please  <a href='%renewurl%'>renew</a> your certificate in time.
el: Παρακαλείστε να προχωρήσετε σε <a href=‘%renewurl%’>ανανέωση</a> του πιστοποιητικού σας έγκαιρα.

en: Proceed
el: Συνέχεια

en: X509 certificate authentication is required to access this service.
el: Η πρόσβαση στην υπηρεσία απαιτεί ταυτοποίηση μέσω πιστοποιητικού X.509

en: Your certificate is about to expire.
el: Η ισχύς του πιστοποιητικού σας πρόκειται να λήξει.
