SimpleSAMLphp 1.15 - en to da translation catalogue (14 entries)

en: {authX509:X509warning:proceed}
da: Fortsæt

en: {authX509:X509warning:renew}
da: Forny venligst dit certifikat i tide.

en: {authX509:X509error:certificate_text}
da: X509 certifikat-authentifikation er påkrævet til denne service.

en: {authX509:X509warning:renew_url}
da: <a href='%renewurl%'>Forny</a>, venligst dit certifikat før det udløber.

en: {authX509:X509warning:warning_header}
da: Dit certifikat udløber om kort tid

en: {authX509:X509error:certificate_header}
da: X509 certifikat authentifikation

en: {authX509:X509warning:warning}
da: Dit certifikat udløber om %days% dage.

en: Please renew your certificate in time.
da: Forny venligst dit certifikat i tide.

en: Your certificate will expire in %days% days.
da: Dit certifikat udløber om %days% dage.

en: X509 certificate authentication
da: X509 certifikat authentifikation

en: Please  <a href='%renewurl%'>renew</a> your certificate in time.
da: <a href='%renewurl%'>Forny</a>, venligst dit certifikat før det udløber.

en: Proceed
da: Fortsæt

en: X509 certificate authentication is required to access this service.
da: X509 certifikat-authentifikation er påkrævet til denne service.

en: Your certificate is about to expire.
da: Dit certifikat udløber om kort tid
