SimpleSAMLphp 1.15 - en to se translation catalogue (37 entries)

en: {login:username}
se: Geavahusnamma

en: {attributes:attribute_edupersonentitlement}
se: URI mii čilge dihto vuoigatvuođa dihto ressurssaide

en: {attributes:attribute_edupersonscopedaffiliation}
se: Rolla diehto organisašuvnnas, dehe dihto domenas.

en: {attributes:attribute_sn}
se: Goargu

en: {attributes:attribute_organisationname}
se: Organisašuvdna

en: {attributes:attribute_mail}
se: Elektrovnnalaš poastačijuhus

en: {login:login_button}
se: Mana sis

en: {login:error_wrongpassword}
se: Boastu geavahusnamma, beassansátni dehe organisašuvdna.

en: {attributes:attribute_noredupersonnin}
se: Riegadannummir

en: {login:password}
se: Beassansátni

en: {attributes:attribute_edupersonaffiliation}
se: Du doaibma organisašuvnnas

en: {attributes:attribute_givenname}
se: Ovdanamma

en: {attributes:attribute_cn}
se: Olles namma

en: {login:organization}
se: Organisašuvdna

en: {errors:report_email}
se: Elektrovnnalaš poastačijuhus

en: {attributes:attribute_edupersonprincipalname}
se: Feide-namma

en: {attributes:attribute_uid}
se: Namahus

en: {attributes:attribute_mobile}
se: Mátketelefovdna

en: {attributes:attribute_preferredlanguage}
se: Vuosttašválljejuvvon giella dehe giellahápmi

en: Person's principal name at home organization
se: Feide-namma

en: Mobile
se: Mátketelefovdna

en: Incorrect username or password.
se: Boastu geavahusnamma, beassansátni dehe organisašuvdna.

en: E-mail address:
se: Elektrovnnalaš poastačijuhus

en: Mail
se: Elektrovnnalaš poastačijuhus

en: Given name
se: Ovdanamma

en: Common name
se: Olles namma

en: Identity number assigned by public authorities
se: Riegadannummir

en: Organization
se: Organisašuvdna

en: Password
se: Beassansátni

en: Username
se: Geavahusnamma

en: Affiliation
se: Du doaibma organisašuvnnas

en: Preferred language
se: Vuosttašválljejuvvon giella dehe giellahápmi

en: Surname
se: Goargu

en: User ID
se: Namahus

en: Login
se: Mana sis

en: Entitlement regarding the service
se: URI mii čilge dihto vuoigatvuođa dihto ressurssaide

en: Affiliation at home organization
se: Rolla diehto organisašuvnnas, dehe dihto domenas.
