SimpleSAMLphp 1.15 - en to he translation catalogue (447 entries)

en: {admin:metadata_saml20-idp}
he: מטא-מידע של סז מסוג SAML 2.0

en: {errors:descr_WRONGUSERPASS}
he: או שלא נמצא משתמש בשם זה, או שהסיסמה לא הייתה נכונה. בדוק בבקשה את שם המשתמש ונסה שוב.

en: {logout:failed}
he: התנתקות נכשלה

en: {status:attributes_header}
he: התכונות שלך

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-remote}
he: ספק שירות מרוחק מסוג SAML 2.0

en: {errors:descr_NOCERT}
he: ההיזדהות נכשלה: הדפדפן לא שלח תעודה

en: {errors:title_PROCESSASSERTION}
he: שגיאה בעיבוד תגובה מספק הזהות

en: {errors:title_NOSTATE}
he: אבד מידע המצב

en: {login:username}
he: שם משתמש

en: {errors:title_METADATA}
he: שגיאה בטעינת המטא-מידע

en: {admin:metaconv_title}
he: מנתח מטא-מידע

en: {attributes:attribute_edupersonentitlement}
he: אישור הקשור לשירות

en: {attributes:attribute_jpegphoto}
he: תמונה

en: {admin:cfg_check_noerrors}
he: לא נמצאו שגיאות.

en: {errors:descr_LOGOUTINFOLOST}
he: המידע על פעולת ההתנתקות הנוכחית אבד. אתה צריך לחזור לשירות ממנו ניסית להתנתק ולנסות שוב. שגיאה זו יכולה להיגרם על ידי מידע התנתקות שפג תוקפו. מידע ההתנתקות מאוכסן לזמן מוגבל - בדרך כלל כמה שעות. פרק זמן ארוך בהרבה מכל בקשת התנתקות נורמלית, לכן שגיאה זו יכולה להגרם מהגדרות לא נכונות. אם הבעייה ממשיכה, צור קשר עם ספק השרות.

en: {disco:previous_auth}
he: בעבר בחרת להזדהות ב-

en: {admin:cfg_check_back}
he: חזור אל רשימת הקבצים

en: {errors:report_trackid}
he: אם אתה מדווח על התקלה, אנא דווח גם את מספר המעקב המאפשר לאתר את השיחה שלך ביומנים העומדים לרשות מנהל המערכת:

en: {login:change_home_org_title}
he: החלף את אירגון הבית שלך

en: {errors:descr_METADATANOTFOUND}
he: לא ניתן לאתר מטא-מידע עבור %ENTITYID%

en: {admin:metadata_metadata}
he: מטא-מידע

en: {errors:report_text}
he: לחלופין הזין את כתובת הדוא"ל שלך, כדי שמנהל המערכת יוכל ליצור איתך קשר ולשאול שאלות נוספות על הבעייה:

en: {errors:report_header}
he: דווח טעויות

en: {login:change_home_org_text}
he: בחרת את <b>%HOMEORG%</b> כאירגון הבית שלך. אם המידע מוטעה אתה יכול לבחור אירגון אחר.

en: {errors:title_PROCESSAUTHNREQUEST}
he: שגיאה בעיבוד תגובה מספק השרות

en: {errors:descr_PROCESSASSERTION}
he: לא קיבלנו את התגובה שנשלחה מספק הזהות.

en: {errors:debuginfo_header}
he: מידע דבאג

en: {admin:debug_sending_message_msg_text}
he: כיוון שאתה במצב מבדיקת באגים, אתה רואה את תוכן ההודעה שאתה שולח:

en: {errors:descr_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
he: ספק הזיהות החזיר שגיאה. (קוד המצב בתגובת ה SAML שונה מהצלחה)

en: {admin:metadata_shib13-idp}
he: מטא-מידע של סז מסוג Shib 1.3

en: {login:help_text}
he: חבל! - בלי שם המשתמש והסיסמה שלך אתה לא יכול להזדהות בכדי לגשת לשירות. יכול להיות שיש מישהו שיכול לעזור לך. פנה לתמיכה הטכנית באוניברסיטה שלך!

en: {logout:default_link_text}
he: חזור לדף ההתקנה של SimpleSAMLphp

en: {admin:metaover_group_metadata.wsfed-idp-remote}
he: ספק זהות מרוחק מסוג איחוד-WS

en: {errors:error_header}
he: שגיאה ב SimpleSAMLphp

en: {login:help_header}
he: הצילו! שכחתי את הסיסמה.

en: {errors:descr_LDAPERROR}
he: LDAP הוא מסד הנתונים המכיל את המשתמשים, וכאשר אתה מנסה להתחבר, צריך להתחבר אליו. שגיאה קרתה בזמן ניסיון החיבור הנוכחי.

en: {errors:descr_METADATA}
he: ישנה בעייה בהגדרות של התקנת ה SimpleSAMLphp שלך. אם אתה מנהל המערכת של שירות זה, כדי שתוודא שהגדרות מהמטא-מידע שלך נכונות.

en: {attributes:attribute_edupersonorgdn}
he: שם מזהה (DN) של אירגון הבית

en: {errors:title_BADREQUEST}
he: התקבלה בקשה לא חוקית

en: {status:sessionsize}
he: גודל שיחה: %SIZE%

en: {attributes:attribute_postaladdress}
he: כתובת דואר

en: {logout:title}
he: התנתקות מהמערכת

en: {admin:metaconv_xmlmetadata}
he: מטא-מידע בתבנית XML

en: {admin:metaover_unknown_found}
he: השדות הבאים לא זוהו

en: {errors:title_AUTHSOURCEERROR}
he: שגיאה במקור ההזדהות

en: {login:select_home_org}
he: בחר את אירגון הבית שלך

en: {logout:hold}
he: בהשעייה

en: {admin:cfg_check_header}
he: בדיקת הגדרות

en: {attributes:attribute_edupersonscopedaffiliation}
he: שייכות באירגון הבית

en: {attributes:attribute_sn}
he: שם משפחה

en: {admin:debug_sending_message_send}
he: שלח הודעה

en: {status:logout}
he: התנתקות

en: {attributes:attribute_organisationname}
he: שם אירגון

en: {attributes:attribute_telephonenumber}
he: מספר טלפון

en: {errors:descr_DISCOPARAMS}
he: הפרמטרים שנשלחו לשירות גילוי לא היו על פי מפרט.

en: {attributes:attribute_mail}
he: דואר

en: {errors:descr_CREATEREQUEST}
he: שגיאה אירעה בניסיון ליצור את בקשת ה- SAML.

en: {admin:metaover_optional_found}
he: שדות רשות

en: {logout:return}
he: חזרה לשרות

en: {attributes:attribute_displayname}
he: הראה שם

en: {admin:metadata_xmlurl}
he: אתה יכול <a href="%METAURL%">לקבל את המטא מידע בכתובת נפרדת</a>:

en: {logout:logout_all}
he: כן, כל השרותים

en: {admin:debug_disable_debug_mode}
he: אתה יכול לכבות את מצב בדיקת הבאגים בקובץ בההגדרות הגלובלי של SimpleSAMLphp <tt>config/config.php</tt>.

en: {attributes:attribute_homepostaladdress}
he: כתובת דואר בבית

en: {disco:select}
he: בחר

en: {logout:also_from}
he: אתה מחובר גם לשרותים הבאים:

en: {login:login_button}
he: כניסה

en: {logout:progress}
he: מתנתק מהמערכת...

en: {login:error_wrongpassword}
he: סיסמה או שם משתמש לא נכונים.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-remote}
he: ספק שירות מרוחק מסוג Shib 1.3

en: {errors:descr_PROCESSAUTHNREQUEST}
he: ספק זהות זה קיבל בקשת הזדהות מספק שירות, אולם קרתה שגיאה בזמן עיבוד הבקשה.

en: {logout:logout_all_question}
he: האם אתה רוצה להתנתק מכל השרותים המוזכרים למעלה?

en: {attributes:attribute_title}
he: תואר

en: {errors:title_NOACCESS}
he: אין גישה

en: {login:error_nopassword}
he: שלחת משהו לדף הכניסה למערכת, אבל בגלל סיבה כל שהיא הסיסמה לא נשלחה. בבקשה נסה שוב.

en: {errors:title_NORELAYSTATE}
he: אין RelayState

en: {errors:descr_NOSTATE}
he: אבד מידע המצב, ואי אפשר להתחל מחדש את הבקשה

en: {attributes:attribute_noredupersonnin}
he: מספר מזהה שניתן על ידי הרשויות הציבוריות

en: {login:password}
he: סיסמה

en: {errors:debuginfo_text}
he: יכול להיות שמידע הדבאג למטה יעניין את מנהל המערכת / תמיכה טכנית:

en: {admin:cfg_check_missing}
he: אפשרויות חסרות מקובץ ההגדרות

en: {errors:descr_UNHANDLEDEXCEPTION}
he: הושלכה חריגה ללא טיפול

en: {general:yes}
he: כן

en: {errors:title_CONFIG}
he: שגיאה בהגדרות

en: {errors:title_LOGOUTREQUEST}
he: שגיאה בעיבוד בקשת התנתקות

en: {admin:metaover_errorentry}
he: שגיאה ברשומת מטא-מידע זו

en: {attributes:attribute_edupersonaffiliation}
he: השתייכות

en: {errors:title_METADATANOTFOUND}
he: לא נמצא מטא-מידע

en: {attributes:attribute_givenname}
he: שם פרטי

en: {login:contact_info}
he: צור קשר

en: {errors:title_UNHANDLEDEXCEPTION}
he: חריגה לא מטופלת

en: {status:validfor}
he: השיחה שלך ברת-תוקף לעוד %SECONDS% שניות מעכשיו.

en: {status:header_saml20_sp}
he: הדגמת דוגמה לס"ש מסוג SAML 2.0

en: {login:error_header}
he: שגיאה

en: {errors:title_USERABORTED}
he: ההיזדהות בוטלה

en: {logout:incapablesps}
he: אחד או יותר מן השרותים שאתה מחובר אליהם <i>לא תומכים בהתנתקות</i> .כדי לוודא שהתנתקת מכל השירותים ממולץ <i>שתסגור את הדפדפן</i>

en: {admin:metadata_xmlformat}
he: מטא-מידע עבור SAML 2.0 בתבנית XML:

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-remote}
he: ספק זהות מרוחק מסוג SAML 2.0

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-hosted}
he: ספק זהות מקומי מסוג SAML 2.0

en: {admin:metaover_required_found}
he: שדות נדרשים

en: {admin:cfg_check_select_file}
he: בחר קובץ הגדרות לבדיקה:

en: {errors:descr_UNKNOWNCERT}
he: ההיזדהות נכשלה: התעודה שהדפדפן שלח לא ידועה

en: {attributes:attribute_eduorghomepageuri}
he: דף-בית של האירגון

en: {logout:logging_out_from}
he: מתנתק מהשרותים הבאים:

en: {logout:loggedoutfrom}
he: %SP%-נותקת בהצלחה מ

en: {admin:metaover_group_metadata.wsfed-sp-hosted}
he: ספק שירות מקומי מסוג איחוד-WS

en: {errors:errorreport_text}
he: דוח השגיאה נשלח למנהל המערכת.

en: {attributes:attribute_noredupersonbirthdate}
he: תאריך לידה

en: {errors:descr_LOGOUTREQUEST}
he: שגיאה בזמן  הניסיון לעבד את בקשת התנתקות.

en: {attributes:attribute_edupersontargetedid}
he: מזהה משתמש גלובלי

en: {logout:success}
he: התנתקת בהצלחה מכל השרותים הכתובים למעלה

en: {admin:cfg_check_notices}
he: הודעות

en: {errors:descr_USERABORTED}
he: ההיזדהות בוטלה על ידי המשתמש

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryaffiliation}
he: השתייכות עיקרית

en: {attributes:attribute_postalcode}
he: מיקוד

en: {errors:descr_CASERROR}
he: שגיאה בהתקשרות עם שרת שהם.

en: {general:no}
he: לא

en: {admin:metadata_saml20-sp}
he: מטא-מידע של סש מסוג SAML 2.0

en: {admin:metaconv_converted}
he: מטא-מידע מומר

en: {attributes:attribute_cn}
he: שם רווח

en: {logout:completed}
he: הסתיים

en: {errors:descr_NOTSET}
he: הסיסמה בהגדרות (auth.adminpassword)  לא שונתה מהערך ההתחלתי. אנא ערוך את קובץ ההגדרות.

en: {attributes:attribute_ou}
he: יחידה בארגון

en: {general:service_provider}
he: ספק שירות

en: {attributes:attribute_homephone}
he: טלפון בבית

en: {attributes:attribute_dc}
he: מרכיב מתחם (DC)

en: {errors:descr_BADREQUEST}
he: ישנה שגיאה בבקשה לדף זה. הסיבה הייתה: %REASON%

en: {logout:no}
he: לא

en: {disco:icon_prefered_idp}
he: [בחירה מעודפת]

en: {general:no_cancel}
he: לא, בטל

en: {login:user_pass_header}
he: הכנס שם משתמש וסיסמה

en: {errors:report_explain}
he: הסבר מה עשית כשהתרחשה השגיאה...

en: {attributes:attribute_manager}
he: מנהל

en: {errors:title_ACSPARAMS}
he: לא סופקה תגובת SAML

en: {attributes:attribute_edupersonnickname}
he: כינוי

en: {errors:descr_SLOSERVICEPARAMS}
he: ניגשת לממשק שירות ההתנתקות הכללית, אבל לא סיפקת בקשת או תגובת התנתקות של SAML.

en: {attributes:attribute_street}
he: רחוב

en: {login:organization}
he: אירגון

en: {errors:title_WRONGUSERPASS}
he: שם משתמש או סיסמה לא נכונים

en: {admin:metaover_required_not_found}
he: השדות הדרושים הבאים לא נמצאו

en: {errors:descr_NOACCESS}
he: קצה זה אינו מופעל. בדוק את אפשריות ההפעלה בהגדרות  SimpleSAMLphp שלך.

en: {errors:title_SLOSERVICEPARAMS}
he: לא סופקו הודעות SAML

en: {errors:descr_ACSPARAMS}
he: ניגשת לממשק הכרזת שירות ללקוח, אבל לא סיפקת תגובת הזדהות SAML.

en: {admin:debug_sending_message_text_link}
he: אתה עומד לשלוח הודעה. לחץ על כפתור השליחה כדי להמשיך.

en: {errors:descr_AUTHSOURCEERROR}
he: שגיאה במקור הזדהות %AUTHSOURCE%. הסיבה הייתה: %REASON%

en: {status:some_error_occurred}
he: התרחשה שגיאה

en: {login:change_home_org_button}
he: החלף אירגון בית

en: {admin:cfg_check_superfluous}
he: אפשרויות מיותרות בקובץ ההגדרות

en: {attributes:attribute_labeleduri}
he: סיווג URI

en: {errors:report_email}
he: כתובת דואל:

en: {errors:howto_header}
he: איך לקבל עזרה

en: {errors:title_NOTSET}
he: סיסמה לא מוגדרת

en: {errors:descr_NORELAYSTATE}
he: יוזם הבקשה לא סיפק פרמטר RelayState המציין לאן ללכת .

en: {attributes:attribute_noredupersonlegalname}
he: שם רשמי

en: {status:header_diagnostics}
he: איבחון SimpleSAMLphp

en: {status:intro}
he: שלום, זהו דף המצב של SimpleSAMLphp. כאן אפשר לראות אם השיחה הופסקה, כמה זמן היא תמשיך עד להפסקתה וכל התכונות המצורפות לשיחה.

en: {attributes:attribute_schachomeorganization}
he: שם המתחם של אירגון הבית

en: {errors:title_NOTFOUNDREASON}
he: דף לא נמצא

en: {admin:debug_sending_message_title}
he: שולח הודעה

en: {errors:title_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
he: התקבלה שגיאה מספק הזיהות

en: {admin:metadata_shib13-sp}
he: מטא-מידע של סש מסוג Shib 1.3

en: {admin:metaover_intro}
he: כדי להסתכל על הפרטים של ישות SAML, לחץ על כותרת ישות הSAML

en: {errors:title_NOTVALIDCERT}
he: תעודה לא-חוקית

en: {attributes:attribute_edupersonorgunitdn}
he: שם מזהה (DN) של היחידה באירגון הבית

en: {general:remember}
he: זכור

en: {disco:selectidp}
he: בחר את ספק הזהות שלך

en: {attributes:attribute_postofficebox}
he: תא דואר

en: {attributes:attribute_edupersonprincipalname}
he: השם העיקרי באירגון הבית

en: {login:help_desk_email}
he: שלח דואל לתיכה הטכנית

en: {login:help_desk_link}
he: תמיכה טכנית

en: {attributes:attribute_uid}
he: מזהה משתמש

en: {errors:title_CASERROR}
he: שגיאת שהם

en: {login:user_pass_text}
he: שירות ביקש שתזדהה. אנא הכנס את שם המשתמש והסיסמה שלך בטופס מתחת.

en: {errors:title_DISCOPARAMS}
he: בקשה שגויה לשירות גילוי

en: {general:yes_continue}
he: כן, המשך

en: {disco:remember}
he: זכור את הבחירה שלי

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-hosted}
he: ספק שירות מקומי מסוג SAML 2.0

en: {attributes:attribute_l}
he: איזור

en: {attributes:attribute_edupersonassurance}
he: פרופיל הבטחת זהות

en: {admin:metadata_simplesamlformat}
he: בתבנית קובץ SimpleSAMLphp שטוח - למקרים בהם אתה משתמש בישות SimpleSAMLphp בצד השני:

en: {disco:login_at}
he: כנס ל-

en: {errors:title_GENERATEAUTHNRESPONSE}
he: אין אפשרות ליצור תגובת הזדהות

en: {errors:errorreport_header}
he: נשלח דוח שגיאה

en: {errors:title_CREATEREQUEST}
he: שגיאה ביצירת הבקשה

en: {admin:metaover_header}
he: סקירת מטא-מידע

en: {errors:report_submit}
he: שלך דוח שגיאות

en: {errors:title_INVALIDCERT}
he: תעודה לא-חוקית

en: {errors:title_NOTFOUND}
he: דף לא נמצא

en: {logout:logged_out_text}
he: התנתקת מן המערכת

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-hosted}
he: ספק שירות מקומי מסוג Shib 1.3

en: {admin:metadata_cert_intro}
he: הורד את תעודות X509 כקבצי PEM-מקודד.

en: {admin:debug_sending_message_msg_title}
he: הודעה

en: {errors:title_UNKNOWNCERT}
he: תעודה לא ידועה

en: {attributes:attribute_facsimiletelephonenumber}
he: מס' פקס

en: {errors:title_LDAPERROR}
he: שגיאת LDAP

en: {logout:failedsps}
he: אי אפשר להתנתק מאחד או יותר מהשרותים. כדי לוודא שהתנתקת <i>מומלץ לסגור את </i>.הדפדפן שלך

en: {errors:descr_NOTFOUND}
he: הדף ההמבוקש לא נמצא. הכתובת היית: %URL%

en: {errors:howto_text}
he: שגיאה זו היא ככל הנראה בשל התנהגות בלתי צפויה או שגויה של SimpleSAMLphp. צור קשר עם מנהל המערכת של שירות ההתחברות הזה, ושלח לו את השגיאה למעלה.

en: {attributes:attribute_mobile}
he: נייד

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-hosted}
he: ספק זהות מקומי מסוג Shib 1.3

en: {attributes:attribute_preferredlanguage}
he: שפה מועדפת

en: {errors:descr_NOTVALIDCERT}
he: לא הצגת תעודה חוקית

en: {admin:debug_sending_message_text_button}
he: אתה עומד לשלוח הודעה. לחץ על כפתור השליחה כדי להמשיך.

en: {admin:metaover_optional_not_found}
he: שדות הרשות הבאים לא נמצאו

en: {logout:logout_only}
he: לא, רק %SP%

en: {attributes:attribute_o}
he: שם אירגון

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryorgunitdn}
he: שם מזהה (DN) של היחידה העיקרית באירגון הבית

en: {attributes:attribute_noredupersonlin}
he: מספר זהות מקומי

en: {login:next}
he: הבא

en: {errors:descr_GENERATEAUTHNRESPONSE}
he: כאשר ספק הזהות ניסה ליצור תגובת הזדהות, אירעה שגיאה.

en: {disco:selectidp_full}
he: בחר את ספק הזיהות אליו אתה רוצה להיזדהות:

en: {errors:descr_NOTFOUNDREASON}
he: הדף הניתן לא נמצא. הסיבה הייתה %REASON% והכתובת הייתה %URL%

en: {errors:title_NOCERT}
he: אין תעודה

en: {attributes:attribute_userpassword}
he: הגיבוב של סיסמת המשתמש

en: {errors:title_LOGOUTINFOLOST}
he: מידע ההתנתקות אבד

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-remote}
he: ספק זהות מרוחק מסוג Shib 1.3

en: {errors:descr_CONFIG}
he: נראה ש SimpleSAMLphp לא מוגדר נכון

en: {admin:metadata_intro}
he: הנה המטא-מידע ש SimpleSAMLphp ייצר עבורך. אתה יכול לשלוח את מסמך המטא-מידע לשותפים מהימנים כדי ליצור איחוד מאובטח.

en: {attributes:attribute_schacuserprivateattribute}
he: רכיבי המידע האישי

en: {status:header_wsfed}
he: הדגמת דוגמה לס"ש מסוג WS-Fed

en: {admin:metadata_cert}
he: תעודות

en: {errors:descr_INVALIDCERT}
he: ההיזדהות נכשלה: התעודה שהדפדפן שלח לא חוקית או לא ניתנת לקריאה

en: {attributes:attribute_eduorglegalname}
he: השם הרשמי של האירגון

en: {status:header_shib}
he: הדגמה ל- Shibboleth

en: {admin:metaconv_parse}
he: נתח

en: {attributes:attribute_noreduorgnin}
he: מספר אירגוני

en: Person's principal name at home organization
he: השם העיקרי באירגון הבית

en: Superfluous options in config file
he: אפשרויות מיותרות בקובץ ההגדרות

en: Mobile
he: נייד

en: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)
he: ספק שירות מקומי מסוג Shib 1.3

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
he: LDAP הוא מסד הנתונים המכיל את המשתמשים, וכאשר אתה מנסה להתחבר, צריך להתחבר אליו. שגיאה קרתה בזמן ניסיון החיבור הנוכחי.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
he: לחלופין הזין את כתובת הדוא"ל שלך, כדי שמנהל המערכת יוכל ליצור איתך קשר ולשאול שאלות נוספות על הבעייה:

en: Display name
he: הראה שם

en: Remember my choice
he: זכור את הבחירה שלי

en: SAML 2.0 SP Metadata
he: מטא-מידע של סש מסוג SAML 2.0

en: Notices
he: הודעות

en: Home telephone
he: טלפון בבית

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
he: שלום, זהו דף המצב של SimpleSAMLphp. כאן אפשר לראות אם השיחה הופסקה, כמה זמן היא תמשיך עד להפסקתה וכל התכונות המצורפות לשיחה.

en: Explain what you did when this error occurred...
he: הסבר מה עשית כשהתרחשה השגיאה...

en: An unhandled exception was thrown.
he: הושלכה חריגה ללא טיפול

en: Invalid certificate
he: תעודה לא-חוקית

en: Service Provider
he: ספק שירות

en: Incorrect username or password.
he: סיסמה או שם משתמש לא נכונים.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
he: ישנה שגיאה בבקשה לדף זה. הסיבה הייתה: %REASON%

en: E-mail address:
he: כתובת דואל:

en: Submit message
he: שלח הודעה

en: No RelayState
he: אין RelayState

en: Error creating request
he: שגיאה ביצירת הבקשה

en: Locality
he: איזור

en: Unhandled exception
he: חריגה לא מטופלת

en: The following required fields was not found
he: השדות הדרושים הבאים לא נמצאו

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
he: הורד את תעודות X509 כקבצי PEM-מקודד.

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
he: לא ניתן לאתר מטא-מידע עבור %ENTITYID%

en: Organizational number
he: מספר אירגוני

en: Password not set
he: סיסמה לא מוגדרת

en: SAML 2.0 IdP Metadata
he: מטא-מידע של סז מסוג SAML 2.0

en: Post office box
he: תא דואר

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
he: שירות ביקש שתזדהה. אנא הכנס את שם המשתמש והסיסמה שלך בטופס מתחת.

en: CAS Error
he: שגיאת שהם

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
he: יכול להיות שמידע הדבאג למטה יעניין את מנהל המערכת / תמיכה טכנית:

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
he: או שלא נמצא משתמש בשם זה, או שהסיסמה לא הייתה נכונה. בדוק בבקשה את שם המשתמש ונסה שוב.

en: Error
he: שגיאה

en: Next
he: הבא

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
he: שם מזהה (DN) של היחידה באירגון הבית

en: State information lost
he: אבד מידע המצב

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
he: הסיסמה בהגדרות (auth.adminpassword)  לא שונתה מהערך ההתחלתי. אנא ערוך את קובץ ההגדרות.

en: Converted metadata
he: מטא-מידע מומר

en: Mail
he: דואר

en: No, cancel
he: לא

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
he: בחרת את <b>%HOMEORG%</b> כאירגון הבית שלך. אם המידע מוטעה אתה יכול לבחור אירגון אחר.

en: Error processing request from Service Provider
he: שגיאה בעיבוד תגובה מספק השרות

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
he: שם מזהה (DN) של היחידה העיקרית באירגון הבית

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
he: כדי להסתכל על הפרטים של ישות SAML, לחץ על כותרת ישות הSAML

en: Enter your username and password
he: הכנס שם משתמש וסיסמה

en: Login at
he: כנס ל-

en: No
he: לא

en: Home postal address
he: כתובת דואר בבית

en: WS-Fed SP Demo Example
he: הדגמת דוגמה לס"ש מסוג WS-Fed

en: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)
he: ספק זהות מרוחק מסוג SAML 2.0

en: Error processing the Logout Request
he: שגיאה בעיבוד בקשת התנתקות

en: Do you want to logout from all the services above?
he: האם אתה רוצה להתנתק מכל השרותים המוזכרים למעלה?

en: Select
he: בחר

en: The authentication was aborted by the user
he: ההיזדהות בוטלה על ידי המשתמש

en: Your attributes
he: התכונות שלך

en: Given name
he: שם פרטי

en: Identity assurance profile
he: פרופיל הבטחת זהות

en: SAML 2.0 SP Demo Example
he: הדגמת דוגמה לס"ש מסוג SAML 2.0

en: Logout information lost
he: מידע ההתנתקות אבד

en: Organization name
he: שם אירגון

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
he: ההיזדהות נכשלה: התעודה שהדפדפן שלח לא ידועה

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
he: אתה עומד לשלוח הודעה. לחץ על כפתור השליחה כדי להמשיך.

en: Home organization domain name
he: שם המתחם של אירגון הבית

en: Go back to the file list
he: חזור אל רשימת הקבצים

en: Error report sent
he: נשלח דוח שגיאה

en: Common name
he: שם רווח

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
he: בחר את ספק הזיהות אליו אתה רוצה להיזדהות:

en: Logout failed
he: התנתקות נכשלה

en: Identity number assigned by public authorities
he: מספר מזהה שניתן על ידי הרשויות הציבוריות

en: WS-Federation Identity Provider (Remote)
he: ספק זהות מרוחק מסוג איחוד-WS

en: Error received from Identity Provider
he: התקבלה שגיאה מספק הזיהות

en: LDAP Error
he: שגיאת LDAP

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amout of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
he: המידע על פעולת ההתנתקות הנוכחית אבד. אתה צריך לחזור לשירות ממנו ניסית להתנתק ולנסות שוב. שגיאה זו יכולה להיגרם על ידי מידע התנתקות שפג תוקפו. מידע ההתנתקות מאוכסן לזמן מוגבל - בדרך כלל כמה שעות. פרק זמן ארוך בהרבה מכל בקשת התנתקות נורמלית, לכן שגיאה זו יכולה להגרם מהגדרות לא נכונות. אם הבעייה ממשיכה, צור קשר עם ספק השרות.

en: Some error occurred
he: התרחשה שגיאה

en: Organization
he: אירגון

en: No certificate
he: אין תעודה

en: Choose home organization
he: החלף אירגון בית

en: Persistent pseudonymous ID
he: מזהה משתמש גלובלי

en: No SAML response provided
he: לא סופקה תגובת SAML

en: No errors found.
he: לא נמצאו שגיאות.

en: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)
he: ספק שירות מקומי מסוג SAML 2.0

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
he: הדף ההמבוקש לא נמצא. הכתובת היית: %URL%

en: Configuration error
he: שגיאה בהגדרות

en: Required fields
he: שדות נדרשים

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
he: שגיאה אירעה בניסיון ליצור את בקשת ה- SAML.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
he: שגיאה זו היא ככל הנראה בשל התנהגות בלתי צפויה או שגויה של SimpleSAMLphp. צור קשר עם מנהל המערכת של שירות ההתחברות הזה, ושלח לו את השגיאה למעלה.

en: Your session is valid for %SECONDS% seconds from now.
he: השיחה שלך ברת-תוקף לעוד %SECONDS% שניות מעכשיו.

en: Domain component (DC)
he: מרכיב מתחם (DC)

en: Shib 1.3 Service Provider (Remote)
he: ספק שירות מרוחק מסוג Shib 1.3

en: Password
he: סיסמה

en: Nickname
he: כינוי

en: Send error report
he: שלך דוח שגיאות

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
he: ההיזדהות נכשלה: התעודה שהדפדפן שלח לא חוקית או לא ניתנת לקריאה

en: The error report has been sent to the administrators.
he: דוח השגיאה נשלח למנהל המערכת.

en: Date of birth
he: תאריך לידה

en: Private information elements
he: רכיבי המידע האישי

en: You are also logged in on these services:
he: אתה מחובר גם לשרותים הבאים:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
he: איבחון SimpleSAMLphp

en: Debug information
he: מידע דבאג

en: No, only %SP%
he: לא, רק %SP%

en: Username
he: שם משתמש

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
he: חזור לדף ההתקנה של SimpleSAMLphp

en: You have successfully logged out from all services listed above.
he: התנתקת בהצלחה מכל השרותים הכתובים למעלה

en: You are now successfully logged out from %SP%.
he: %SP%-נותקת בהצלחה מ

en: Affiliation
he: השתייכות

en: You have been logged out.
he: התנתקת מן המערכת

en: Return to service
he: חזרה לשרות

en: Logout
he: התנתקות

en: State information lost, and no way to restart the request
he: אבד מידע המצב, ואי אפשר להתחל מחדש את הבקשה

en: Error processing response from Identity Provider
he: שגיאה בעיבוד תגובה מספק הזהות

en: WS-Federation Service Provider (Hosted)
he: ספק שירות מקומי מסוג איחוד-WS

en: Preferred language
he: שפה מועדפת

en: SAML 2.0 Service Provider (Remote)
he: ספק שירות מרוחק מסוג SAML 2.0

en: Surname
he: שם משפחה

en: No access
he: אין גישה

en: The following fields was not recognized
he: השדות הבאים לא זוהו

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
he: שגיאה במקור הזדהות %AUTHSOURCE%. הסיבה הייתה: %REASON%

en: Bad request received
he: התקבלה בקשה לא חוקית

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: JPEG Photo
he: תמונה

en: Postal address
he: כתובת דואר

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
he: שגיאה בזמן  הניסיון לעבד את בקשת התנתקות.

en: Sending message
he: שולח הודעה

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
he: מטא-מידע עבור SAML 2.0 בתבנית XML:

en: Logging out of the following services:
he: מתנתק מהשרותים הבאים:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
he: כאשר ספק הזהות ניסה ליצור תגובת הזדהות, אירעה שגיאה.

en: Could not create authentication response
he: אין אפשרות ליצור תגובת הזדהות

en: Labeled URI
he: סיווג URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
he: נראה ש SimpleSAMLphp לא מוגדר נכון

en: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)
he: ספק זהות מקומי מסוג Shib 1.3

en: Metadata
he: מטא-מידע

en: Login
he: כניסה

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
he: ספק זהות זה קיבל בקשת הזדהות מספק שירות, אולם קרתה שגיאה בזמן עיבוד הבקשה.

en: Yes, all services
he: כן, כל השרותים

en: Logged out
he: התנתקות מהמערכת

en: Postal code
he: מיקוד

en: Logging out...
he: מתנתק מהמערכת...

en: Metadata not found
he: לא נמצא מטא-מידע

en: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)
he: ספק זהות מקומי מסוג SAML 2.0

en: Primary affiliation
he: השתייכות עיקרית

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
he: אם אתה מדווח על התקלה, אנא דווח גם את מספר המעקב המאפשר לאתר את השיחה שלך ביומנים העומדים לרשות מנהל המערכת:

en: XML metadata
he: מטא-מידע בתבנית XML

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
he: הפרמטרים שנשלחו לשירות גילוי לא היו על פי מפרט.

en: Telephone number
he: מספר טלפון

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
he: אי אפשר להתנתק מאחד או יותר מהשרותים. כדי לוודא שהתנתקת <i>מומלץ לסגור את </i>.הדפדפן שלך

en: Bad request to discovery service
he: בקשה שגויה לשירות גילוי

en: Select your identity provider
he: בחר את ספק הזהות שלך

en: Entitlement regarding the service
he: אישור הקשור לשירות

en: Shib 1.3 SP Metadata
he: מטא-מידע של סש מסוג Shib 1.3

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
he: כיוון שאתה במצב מבדיקת באגים, אתה רואה את תוכן ההודעה שאתה שולח:

en: Certificates
he: תעודות

en: Remember
he: זכור

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
he: שם מזהה (DN) של אירגון הבית

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
he: אתה עומד לשלוח הודעה. לחץ על כפתור השליחה כדי להמשיך.

en: Organizational unit
he: יחידה בארגון

en: Authentication aborted
he: ההיזדהות בוטלה

en: Local identity number
he: מספר זהות מקומי

en: Report errors
he: דווח טעויות

en: Page not found
he: דף לא נמצא

en: Shib 1.3 IdP Metadata
he: מטא-מידע של סז מסוג Shib 1.3

en: Change your home organization
he: החלף את אירגון הבית שלך

en: User's password hash
he: הגיבוב של סיסמת המשתמש

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
he: בתבנית קובץ SimpleSAMLphp שטוח - למקרים בהם אתה משתמש בישות SimpleSAMLphp בצד השני:

en: Yes, continue
he: כן, המשך

en: Completed
he: הסתיים

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
he: ספק הזיהות החזיר שגיאה. (קוד המצב בתגובת ה SAML שונה מהצלחה)

en: Error loading metadata
he: שגיאה בטעינת המטא-מידע

en: Select configuration file to check:
he: בחר קובץ הגדרות לבדיקה:

en: On hold
he: בהשעייה

en: Error when communicating with the CAS server.
he: שגיאה בהתקשרות עם שרת שהם.

en: No SAML message provided
he: לא סופקו הודעות SAML

en: Help! I don't remember my password.
he: הצילו! שכחתי את הסיסמה.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
he: אתה יכול לכבות את מצב בדיקת הבאגים בקובץ בההגדרות הגלובלי של SimpleSAMLphp <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
he: איך לקבל עזרה

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
he: ניגשת לממשק שירות ההתנתקות הכללית, אבל לא סיפקת בקשת או תגובת התנתקות של SAML.

en: SimpleSAMLphp error
he: שגיאה ב SimpleSAMLphp

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
he: אחד או יותר מן השרותים שאתה מחובר אליהם <i>לא תומכים בהתנתקות</i> .כדי לוודא שהתנתקת מכל השירותים ממולץ <i>שתסגור את הדפדפן</i>

en: Organization's legal name
he: השם הרשמי של האירגון

en: Options missing from config file
he: אפשרויות חסרות מקובץ ההגדרות

en: The following optional fields was not found
he: שדות הרשות הבאים לא נמצאו

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
he: ההיזדהות נכשלה: הדפדפן לא שלח תעודה

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
he: קצה זה אינו מופעל. בדוק את אפשריות ההפעלה בהגדרות  SimpleSAMLphp שלך.

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
he: אתה יכול <a href="%METAURL%">לקבל את המטא מידע בכתובת נפרדת</a>:

en: Street
he: רחוב

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
he: ישנה בעייה בהגדרות של התקנת ה SimpleSAMLphp שלך. אם אתה מנהל המערכת של שירות זה, כדי שתוודא שהגדרות מהמטא-מידע שלך נכונות.

en: Incorrect username or password
he: שם משתמש או סיסמה לא נכונים

en: Message
he: הודעה

en: Contact information:
he: צור קשר

en: Unknown certificate
he: תעודה לא ידועה

en: Legal name
he: שם רשמי

en: Optional fields
he: שדות רשות

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
he: יוזם הבקשה לא סיפק פרמטר RelayState המציין לאן ללכת .

en: You have previously chosen to authenticate at
he: בעבר בחרת להזדהות ב-

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
he: שלחת משהו לדף הכניסה למערכת, אבל בגלל סיבה כל שהיא הסיסמה לא נשלחה. בבקשה נסה שוב.

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Shibboleth demo
he: הדגמה ל- Shibboleth

en: Error in this metadata entry
he: שגיאה ברשומת מטא-מידע זו

en: Session size: %SIZE%
he: גודל שיחה: %SIZE%

en: Parse
he: נתח

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
he: חבל! - בלי שם המשתמש והסיסמה שלך אתה לא יכול להזדהות בכדי לגשת לשירות. יכול להיות שיש מישהו שיכול לעזור לך. פנה לתמיכה הטכנית באוניברסיטה שלך!

en: Metadata parser
he: מנתח מטא-מידע

en: Choose your home organization
he: בחר את אירגון הבית שלך

en: Send e-mail to help desk
he: שלח דואל לתיכה הטכנית

en: Metadata overview
he: סקירת מטא-מידע

en: Title
he: תואר

en: Manager
he: מנהל

en: You did not present a valid certificate.
he: לא הצגת תעודה חוקית

en: Authentication source error
he: שגיאה במקור ההזדהות

en: Affiliation at home organization
he: שייכות באירגון הבית

en: Help desk homepage
he: תמיכה טכנית

en: Configuration check
he: בדיקת הגדרות

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
he: לא קיבלנו את התגובה שנשלחה מספק הזהות.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
he: הדף הניתן לא נמצא. הסיבה הייתה %REASON% והכתובת הייתה %URL%

en: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)
he: ספק זהות מרוחק מסוג Shib 1.3

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
he: הנה המטא-מידע ש SimpleSAMLphp ייצר עבורך. אתה יכול לשלוח את מסמך המטא-מידע לשותפים מהימנים כדי ליצור איחוד מאובטח.

en: [Preferred choice]
he: [בחירה מעודפת]

en: Organizational homepage
he: דף-בית של האירגון

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
he: ניגשת לממשק הכרזת שירות ללקוח, אבל לא סיפקת תגובת הזדהות SAML.
