SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (440 entries)

en: {admin:metadata_saml20-idp}
cs: SAML 2.0 IdP Metadata

en: {errors:descr_WRONGUSERPASS}
cs: Uživatel buď nebyl nalezen, nebo jste zadal špatné heslo. Prosím zkontrolujte login a zkuste se přihlásit znovu.

en: {logout:failed}
cs: Odhlašení selhalo

en: {status:attributes_header}
cs: Vaše atributy

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-remote}
cs: SAML 2.O Service Provider (Remote - vzdálený)

en: {errors:descr_NOCERT}
cs: Přihlášení neproběhlo: Váš prohlížeč neodeslal žádný certifikát

en: {errors:title_PROCESSASSERTION}
cs: Chyba zpracování odpovědi od poskytovatele identity

en: {errors:title_NOSTATE}
cs: Stavová informace ztracena

en: {login:username}
cs: Uživatel

en: {errors:title_METADATA}
cs: Chyba nahravání metadat

en: {admin:metaconv_title}
cs: Metadata parser

en: {attributes:attribute_edupersonentitlement}
cs: Právo ke službě

en: {attributes:attribute_jpegphoto}
cs: Foto JPEG

en: {admin:cfg_check_noerrors}
cs: Nenalezeny žádné chyby

en: {errors:descr_LOGOUTINFOLOST}
cs: Informace o odhlašovací operaci byla ztracena. Můžete se vrátit do aplikace, ze které jste se odhlašovali a zkusit to znova. Tato chyba byla způsobena vypršením odhlašovacíh informací. Ty jsou uloženy omezený čas (jednotky hodin). To by mělo stači na normální odhlašení a tato chyba může ukazovat na chyby v konfiguraci. Pokud problém přetrvává, kontaktujte administrátora.

en: {disco:previous_auth}
cs: Dříve jste zvolil(a) ověření u

en: {admin:cfg_check_back}
cs: Zpátky na seznam souborů

en: {errors:report_trackid}
cs: Pokud budete reportovat tuto chybu, prosím zašlete také toto ID, toto umožní najít vaší session v logu, který je dostupný systmovým administrátorem：

en: {login:change_home_org_title}
cs: Změnte svou organizaci

en: {errors:descr_METADATANOTFOUND}
cs: Nebyly nalezeny metadata pro %ENTITYID%

en: {admin:metadata_metadata}
cs: Metadata

en: {errors:report_text}
cs: Můžete uvést svou emailovou adresu, aby vás mohl administrátor kontaktovat:

en: {errors:report_header}
cs: Oznámit chyby

en: {login:change_home_org_text}
cs: Máte nastavenu <b>%HOMEORG%</b> jako domovskou organizaci. Pokud je to špatně zvolte jinou.

en: {errors:title_PROCESSAUTHNREQUEST}
cs: Chyba provádění žádosti poskytovatele služby

en: {errors:descr_PROCESSASSERTION}
cs: Neakceptujeme odpověď zaslanou poskytovatelem identity.

en: {errors:debuginfo_header}
cs: Ladicí informace

en: {admin:debug_sending_message_msg_text}
cs: Pokud jste v debug módu, můžete videt obsah zprávy, kterou posíláte:

en: {errors:descr_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
cs: Poskytovatel identity odpověděl chybou. (Stavový kód v SAML nebyl úspěšný)

en: {admin:metadata_shib13-idp}
cs: Shib 1.3 IdP Metadata

en: {login:help_text}
cs: Problém! Bez jména a hesla se nemůžete identifikovat. Existuje někdo kdo vám pomůže. Konzultujte helpdesk vaší organizace.

en: {logout:default_link_text}
cs: Zpátky na SimpleSAMLphp instalační stránku

en: {admin:metaover_group_metadata.wsfed-idp-remote}
cs: WS-Federation Identity Provider (Remote - vzdálený)

en: {errors:error_header}
cs: SimpleSAMLphp chyba

en: {login:help_header}
cs: Chci pomoci. Zapomněl jsem heslo.

en: {errors:descr_LDAPERROR}
cs: LDAP je databáze uživatelů, a když se chcete přihlásit, je potřeba se přihlásit do LDAP databáze. Chyba nastala během připojování.

en: {errors:descr_METADATA}
cs: Je zde chyba v konfiguraci SimpleSAMLphp. Pokud jsi administrátorem služby zkontroluj metadata.

en: {attributes:attribute_edupersonorgdn}
cs: Uživatelské jméno přidělené organizací

en: {errors:title_BADREQUEST}
cs: Zaslán špatný požadavek

en: {status:sessionsize}
cs: Velikost sezeni: %SIZE%

en: {attributes:attribute_postaladdress}
cs: Poštovní adresa

en: {logout:title}
cs: Odhlášen

en: {admin:metaconv_xmlmetadata}
cs: XML Metadata

en: {admin:metaover_unknown_found}
cs: Následující pole nebyla rozpoznána

en: {errors:title_AUTHSOURCEERROR}
cs: Chyba autentizačního zdroje

en: {login:select_home_org}
cs: Zvolte svou organizaci

en: {logout:hold}
cs: Čekám

en: {admin:cfg_check_header}
cs: Verifikace konfigurace

en: {attributes:attribute_edupersonscopedaffiliation}
cs: Vztah k domovksé organizaci

en: {attributes:attribute_sn}
cs: Příjmení

en: {admin:debug_sending_message_send}
cs: Poslat zprávu

en: {status:logout}
cs: Odhlášení

en: {attributes:attribute_organisationname}
cs: Jméno organizace

en: {attributes:attribute_telephonenumber}
cs: Telefon

en: {errors:descr_DISCOPARAMS}
cs: Parametr zaslaný vyhledávací službě neodpovídá specifikaci.

en: {attributes:attribute_mail}
cs: Email

en: {errors:descr_CREATEREQUEST}
cs: Chyba vznikla při vytváření SAML požadavku.

en: {admin:metaover_optional_found}
cs: Volitelná pole

en: {logout:return}
cs: Zpátky na službu

en: {attributes:attribute_displayname}
cs: Jméno k zobrazení

en: {admin:metadata_xmlurl}
cs: <a href="%METAURL%">Získejte metadata v XML formátu na dedikované adrese</a>

en: {logout:logout_all}
cs: Ano, všechny služby

en: {admin:debug_disable_debug_mode}
cs: Můžete vypnout debug mód v globalní konfiguraci SimpleSAMLphp <tt>config/config.php</tt>.

en: {attributes:attribute_homepostaladdress}
cs: Adresa domů

en: {disco:select}
cs: Zvol

en: {logout:also_from}
cs: Jste ješte přihlášen na tyto služby:

en: {login:login_button}
cs: Přihlásit

en: {logout:progress}
cs: Odhlašuji...

en: {login:error_wrongpassword}
cs: Nekorektní jmeno nebo heslo.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-remote}
cs: Shib 1.3 Service Provider (Remote - vzdálený)

en: {errors:descr_PROCESSAUTHNREQUEST}
cs: Tento poskytovatel identity přijal požadavek od poskytovatele služby, ale při jeho provádení vznikla chyba.

en: {logout:logout_all_question}
cs: Chcete se odhlásit ze všech těchto služeb?

en: {attributes:attribute_title}
cs: Nadpis

en: {errors:title_NOACCESS}
cs: Nemáte přístup

en: {login:error_nopassword}
cs: Odeslal jste data do přihlašovací stranky, ale z nějakého důvodu nebylo odesláno heslo. Prosím zkuste to znovu.

en: {errors:title_NORELAYSTATE}
cs: Nenalezen RelayState.

en: {errors:descr_NOSTATE}
cs: Stavová informace

en: {attributes:attribute_noredupersonnin}
cs: Identifikační kód přidělený veřejnou autoritou

en: {login:password}
cs: Heslo

en: {errors:debuginfo_text}
cs: Následující ladicí informace může zajímat administrátora (helpdesk)

en: {admin:cfg_check_missing}
cs: Chybejici polozky v konfiguracnim souboru

en: {errors:descr_UNHANDLEDEXCEPTION}
cs: Neočekávaná vyjímka vznikla.

en: {general:yes}
cs: Ano

en: {errors:title_CONFIG}
cs: Chyba konfigurace

en: {errors:title_LOGOUTREQUEST}
cs: Chyba zpracování odhlašovacího požadavku

en: {admin:metaover_errorentry}
cs: Chyba v této položce metadat

en: {attributes:attribute_edupersonaffiliation}
cs: Vztah k organizaci

en: {errors:title_METADATANOTFOUND}
cs: Metadata nenalezena

en: {attributes:attribute_givenname}
cs: Křestní jméno

en: {login:contact_info}
cs: Kontaktní informace

en: {errors:title_UNHANDLEDEXCEPTION}
cs: Neočekávaná vyjímka

en: {status:validfor}
cs: Vaše sezení je platné %SECONDS% sekund od teď.

en: {status:header_saml20_sp}
cs: SAML 2.0 SP Demo

en: {login:error_header}
cs: Chyba

en: {errors:title_USERABORTED}
cs: Přihlášení odmítnuto

en: {logout:incapablesps}
cs: Jedna, nebo více služeb, do kterých jste přihlašen, nepodporuje odhlašení. Pokud se chcete odhlásit, musíte ukončit váš webový prohlížeč.

en: {admin:metadata_xmlformat}
cs: Ve SAML 2.0 metadata xml formátu:

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-remote}
cs: SAML 2.0 Identity Provider (Remote - vzdálený)

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-hosted}
cs: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted - lokální)

en: {admin:metaover_required_found}
cs: Požadovaná pole

en: {admin:cfg_check_select_file}
cs: Vyber konfiguračního souboru k verifikaci:

en: {errors:descr_UNKNOWNCERT}
cs: Přihlášení neproběhlo: certifikát který odeslal Váš prohlížeč je neznámý

en: {attributes:attribute_eduorghomepageuri}
cs: URL organizace

en: {logout:logging_out_from}
cs: Odhlášení z následujících služeb:

en: {logout:loggedoutfrom}
cs: Zahájil jste <strong>globální odhlášení</strong> z služby <strong>%REQUESTERNAME%</strong>. Globální odhlášení znamená, že budete odhlášen z všech následující služeb.

en: {admin:metaover_group_metadata.wsfed-sp-hosted}
cs: WS-Federation Service Provider (Hosted - lokální)

en: {errors:errorreport_text}
cs: Chybový report byl zaslán administrátorům.

en: {attributes:attribute_noredupersonbirthdate}
cs: Datum narozeni

en: {errors:descr_LOGOUTREQUEST}
cs: Při procesu odhlášení vznikla chyba.

en: {attributes:attribute_edupersontargetedid}
cs: Perzistentí pseudoanonymní ID

en: {logout:success}
cs: Úspěšně jste se odhlásili z následujících služeb.

en: {admin:cfg_check_notices}
cs: Poznamky

en: {errors:descr_USERABORTED}
cs: Přihlášení bylo přerušeno uživatelem

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryaffiliation}
cs: Hlavní příslušnost

en: {attributes:attribute_postalcode}
cs: Poštovní kód PSČ

en: {errors:descr_CASERROR}
cs: Chyba při komunikaci s CAS serverem.

en: {general:no}
cs: Ne

en: {admin:metadata_saml20-sp}
cs: SAML 2.0 SP Metadata

en: {admin:metaconv_converted}
cs: Konvertovaná metadata

en: {attributes:attribute_cn}
cs: Celé jméno (CN)

en: {logout:completed}
cs: Dokončeno

en: {errors:descr_NOTSET}
cs: Heslo v konfiguraci (auth.adminpassword) není nastaveno. Prosím nastavte ho.

en: {attributes:attribute_ou}
cs: Organizační jednotka

en: {general:service_provider}
cs: Poskytovatel služby

en: {attributes:attribute_homephone}
cs: Telefon domů

en: {attributes:attribute_dc}
cs: Doména (DC)

en: {errors:descr_BADREQUEST}
cs: Toho je chyba požadavku pro tuto stránku. Důvod je: %REASON%

en: {logout:no}
cs: Ne

en: {disco:icon_prefered_idp}
cs: [Preferovaná volba]

en: {general:no_cancel}
cs: Ne, neakceptuji

en: {login:user_pass_header}
cs: Vložte své jméno a heslo

en: {errors:report_explain}
cs: Vysvětlete jak došlo k této chybě ...

en: {attributes:attribute_manager}
cs: Manažer

en: {errors:title_ACSPARAMS}
cs: Žádná SAML odpověď nebyla zaslána

en: {attributes:attribute_edupersonnickname}
cs: Přezdívka

en: {errors:descr_SLOSERVICEPARAMS}
cs: Přistupujete k SingleLogoutService rozhraní, ale nezadáváte SAML LogoutRequest, nebo LogoutResponse.

en: {attributes:attribute_street}
cs: Ulice

en: {login:organization}
cs: Organizace

en: {errors:title_WRONGUSERPASS}
cs: Špatné jméno a heslo.

en: {admin:metaover_required_not_found}
cs: Následující požadovaná pole nenalezena

en: {errors:descr_NOACCESS}
cs: Tento koncový bod není povolen. Zkontrolujte konfiguraci (zapněte volby).

en: {errors:title_SLOSERVICEPARAMS}
cs: Žádná SAML zpráva nebyla zaslána

en: {errors:descr_ACSPARAMS}
cs: Přistupujete k Assertion Consumer Service rozhraní, ale neposílálate SAML Authentication Response.

en: {admin:debug_sending_message_text_link}
cs: Můžete poslat zprávu. Klikněte na odkaz pro pokračování.

en: {errors:descr_AUTHSOURCEERROR}
cs: Autentizační chyba ve zdroji %AUTHSOURCE%. Důvodem bylo: %REASON%

en: {status:some_error_occurred}
cs: Nalezena chyba

en: {login:change_home_org_button}
cs: Zvolte domovskou organizaci

en: {admin:cfg_check_superfluous}
cs: Nadbytečné položky v konfiguračním souboru

en: {attributes:attribute_labeleduri}
cs: URI

en: {errors:report_email}
cs: Email

en: {errors:howto_header}
cs: Jak získat pomoc

en: {errors:title_NOTSET}
cs: Heslo nebylo zadáno.

en: {errors:descr_NORELAYSTATE}
cs: Původce této žádosti nezadal parametr RelayState, který určuje kam dál.

en: {attributes:attribute_noredupersonlegalname}
cs: Právní jméno

en: {status:header_diagnostics}
cs: SimpleSAMLphp diagnostika

en: {status:intro}
cs: Vítejte na informační stránce. Zde uvidíte, pokud vypršelo vaše sezení, jak dlouho jste pryč a všechny atributy připojené k vašemu sezení.

en: {attributes:attribute_schachomeorganization}
cs: Jméno organizace

en: {errors:title_NOTFOUNDREASON}
cs: Stránka nenalezena

en: {admin:debug_sending_message_title}
cs: Posílám zprávu

en: {errors:title_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
cs: Chyba přijatá od poskytovatele identity

en: {admin:metadata_shib13-sp}
cs: Shib 1.3 SP Metadata

en: {admin:metaover_intro}
cs: Pro zobrazení detailu SAML entity, klikni na hlavičku entity

en: {errors:title_NOTVALIDCERT}
cs: Špatný certifikát

en: {attributes:attribute_edupersonorgunitdn}
cs: Uživatelské jméno přidělené organizační jednotkou

en: {general:remember}
cs: Zapamatuj

en: {disco:selectidp}
cs: Zvol svého poskytovatele identity (IdP)

en: {attributes:attribute_postofficebox}
cs: Postbox

en: {attributes:attribute_edupersonprincipalname}
cs: Jméno nadřízeného

en: {login:help_desk_email}
cs: Email helpdesku zaslán.

en: {login:help_desk_link}
cs: Help desk

en: {attributes:attribute_uid}
cs: Identifikátor (UID)

en: {errors:title_CASERROR}
cs: CAS chyba

en: {login:user_pass_text}
cs: Služba požaduje vaši identifikaci. Prosím vložte své jméno a heslo.

en: {errors:title_DISCOPARAMS}
cs: Špatný požadavek pro prohledávací službu

en: {general:yes_continue}
cs: Ano, akceptuji

en: {disco:remember}
cs: Zapamatuj moji volbu

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-hosted}
cs: SAML 2.0 Service Provider (Hosted - lokální)

en: {attributes:attribute_l}
cs: Lokalita

en: {attributes:attribute_edupersonassurance}
cs: Poskytovatel identifikačního profilu

en: {admin:metadata_simplesamlformat}
cs: Ve SimpleSAMLphp souborovém formátu (flat-file) - použijte je, pokud potřebujete používat SimpleSAMLphp na druhé straně:

en: {disco:login_at}
cs: Přihlášení k

en: {errors:title_GENERATEAUTHNRESPONSE}
cs: Nelze vytvořit odpověď

en: {errors:errorreport_header}
cs: Chybový report zaslán

en: {errors:title_CREATEREQUEST}
cs: Chyba při vytváření požadavku

en: {admin:metaover_header}
cs: Přehled metadat

en: {errors:report_submit}
cs: Zaslat chybový report

en: {errors:title_INVALIDCERT}
cs: Špatný certifikát

en: {errors:title_NOTFOUND}
cs: Stránka nenalezena.

en: {logout:logged_out_text}
cs: Jste odhlášen. Děkujeme za použití této služby.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-hosted}
cs: Shib 1.3 Service Provider (Hosted - lokální)

en: {admin:metadata_cert_intro}
cs: Stáhněte certifikát X509 jako PEM-encoded soubor

en: {admin:debug_sending_message_msg_title}
cs: Zpráva

en: {errors:title_UNKNOWNCERT}
cs: Neznámý certifikát

en: {attributes:attribute_facsimiletelephonenumber}
cs: Fax

en: {errors:title_LDAPERROR}
cs: LDAP chyba

en: {logout:failedsps}
cs: Odhlášení z jedné nebo z více služeb se nezdařilo. Aby bylo zajištěno, že všechny vaše relace budou uzavřeny, doporučujeme <i>ukončit váš webový prohlížeč</i>.

en: {errors:descr_NOTFOUND}
cs: Stránka nenalezena. URL je: %URL%

en: {errors:howto_text}
cs: Tato chyba pravděpodobně vznikla neočekávanou událostí, nebo chybou v konfiguraci. Kontaktujte administratora této přihlašovací služby a zašlete mu tuto zprávu.

en: {attributes:attribute_mobile}
cs: Mobil

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-hosted}
cs: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted - lokální)

en: {attributes:attribute_preferredlanguage}
cs: Preferovaný jazyk

en: {errors:descr_NOTVALIDCERT}
cs: Nepředložil jste validní certifikát.

en: {admin:debug_sending_message_text_button}
cs: Můžete poslat zprávu. Požijte tlačítko k pokračování.

en: {admin:metaover_optional_not_found}
cs: Nasledující volitelná pole nenalezena

en: {logout:logout_only}
cs: Ne, jen %SP%

en: {attributes:attribute_o}
cs: Jméno organizace

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryorgunitdn}
cs: Jméno hlavní organizační jednotky

en: {attributes:attribute_noredupersonlin}
cs: Lokální identifikační kód

en: {login:next}
cs: Další

en: {errors:descr_GENERATEAUTHNRESPONSE}
cs: Při vytváření přihlašovací odpovědi tímto poskytovatelem identity, vznikla chyba.

en: {disco:selectidp_full}
cs: Prosím zvolte sveého poskytovatele identity, který vám dovolí se přihlásit

en: {errors:descr_NOTFOUNDREASON}
cs: Stránka nenalezena. Důvod je: %REASON%  URL je: %URL%

en: {errors:title_NOCERT}
cs: Chybí certiifikát

en: {attributes:attribute_userpassword}
cs: Uživatelské heslo (hash)

en: {errors:title_LOGOUTINFOLOST}
cs: Odhlašovací informace ztracena

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-remote}
cs: Shib 1.3 Identity Provider (Remote - vzdálený)

en: {errors:descr_CONFIG}
cs: SimpleSAMLphp je špatně nakonfigurovaný

en: {admin:metadata_intro}
cs: Zde jsou metadata, která pro vás SimpleSAMLphp generuje. Můžete zaslat tento dokument svým důvěryhodným partnerům a založit tak federaci.

en: {attributes:attribute_schacuserprivateattribute}
cs: Privátní informační elementy

en: {status:header_wsfed}
cs: WS-Fed SP Demo

en: {admin:metadata_cert}
cs: Certifikáty

en: {errors:descr_INVALIDCERT}
cs: Přihlášení neproběhlo: certifikát který odeslal Váš rohlížeč nemohl být přečten

en: {attributes:attribute_eduorglegalname}
cs: Plné jméno organizace

en: {status:header_shib}
cs: Shibboleth demo

en: {admin:metaconv_parse}
cs: Analýza

en: {attributes:attribute_noreduorgnin}
cs: Čislo organizace

en: Person's principal name at home organization
cs: Jméno nadřízeného

en: Superfluous options in config file
cs: Nadbytečné položky v konfiguračním souboru

en: Mobile
cs: Mobil

en: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)
cs: Shib 1.3 Service Provider (Hosted - lokální)

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
cs: LDAP je databáze uživatelů, a když se chcete přihlásit, je potřeba se přihlásit do LDAP databáze. Chyba nastala během připojování.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
cs: Můžete uvést svou emailovou adresu, aby vás mohl administrátor kontaktovat:

en: Display name
cs: Jméno k zobrazení

en: Remember my choice
cs: Zapamatuj moji volbu

en: Notices
cs: Poznamky

en: Home telephone
cs: Telefon domů

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
cs: Vítejte na informační stránce. Zde uvidíte, pokud vypršelo vaše sezení, jak dlouho jste pryč a všechny atributy připojené k vašemu sezení.

en: Explain what you did when this error occurred...
cs: Vysvětlete jak došlo k této chybě ...

en: An unhandled exception was thrown.
cs: Neočekávaná vyjímka vznikla.

en: Invalid certificate
cs: Špatný certifikát

en: Service Provider
cs: Poskytovatel služby

en: Incorrect username or password.
cs: Nekorektní jmeno nebo heslo.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
cs: Toho je chyba požadavku pro tuto stránku. Důvod je: %REASON%

en: E-mail address:
cs: Email

en: Submit message
cs: Poslat zprávu

en: No RelayState
cs: Nenalezen RelayState.

en: Error creating request
cs: Chyba při vytváření požadavku

en: Locality
cs: Lokalita

en: Unhandled exception
cs: Neočekávaná vyjímka

en: The following required fields was not found
cs: Následující požadovaná pole nenalezena

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
cs: Stáhněte certifikát X509 jako PEM-encoded soubor

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
cs: Nebyly nalezeny metadata pro %ENTITYID%

en: Organizational number
cs: Čislo organizace

en: Password not set
cs: Heslo nebylo zadáno.

en: Post office box
cs: Postbox

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
cs: Služba požaduje vaši identifikaci. Prosím vložte své jméno a heslo.

en: CAS Error
cs: CAS chyba

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
cs: Následující ladicí informace může zajímat administrátora (helpdesk)

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
cs: Uživatel buď nebyl nalezen, nebo jste zadal špatné heslo. Prosím zkontrolujte login a zkuste se přihlásit znovu.

en: Error
cs: Chyba

en: Next
cs: Další

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
cs: Uživatelské jméno přidělené organizační jednotkou

en: State information lost
cs: Stavová informace ztracena

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
cs: Heslo v konfiguraci (auth.adminpassword) není nastaveno. Prosím nastavte ho.

en: Converted metadata
cs: Konvertovaná metadata

en: Mail
cs: Email

en: No, cancel
cs: Ne

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
cs: Máte nastavenu <b>%HOMEORG%</b> jako domovskou organizaci. Pokud je to špatně zvolte jinou.

en: Error processing request from Service Provider
cs: Chyba provádění žádosti poskytovatele služby

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
cs: Jméno hlavní organizační jednotky

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
cs: Pro zobrazení detailu SAML entity, klikni na hlavičku entity

en: Enter your username and password
cs: Vložte své jméno a heslo

en: Login at
cs: Přihlášení k

en: No
cs: Ne

en: Home postal address
cs: Adresa domů

en: WS-Fed SP Demo Example
cs: WS-Fed SP Demo

en: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)
cs: SAML 2.0 Identity Provider (Remote - vzdálený)

en: Error processing the Logout Request
cs: Chyba zpracování odhlašovacího požadavku

en: Do you want to logout from all the services above?
cs: Chcete se odhlásit ze všech těchto služeb?

en: Select
cs: Zvol

en: The authentication was aborted by the user
cs: Přihlášení bylo přerušeno uživatelem

en: Your attributes
cs: Vaše atributy

en: Given name
cs: Křestní jméno

en: Identity assurance profile
cs: Poskytovatel identifikačního profilu

en: SAML 2.0 SP Demo Example
cs: SAML 2.0 SP Demo

en: Logout information lost
cs: Odhlašovací informace ztracena

en: Organization name
cs: Jméno organizace

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
cs: Přihlášení neproběhlo: certifikát který odeslal Váš prohlížeč je neznámý

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
cs: Můžete poslat zprávu. Požijte tlačítko k pokračování.

en: Home organization domain name
cs: Jméno organizace

en: Go back to the file list
cs: Zpátky na seznam souborů

en: Error report sent
cs: Chybový report zaslán

en: Common name
cs: Celé jméno (CN)

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
cs: Prosím zvolte sveého poskytovatele identity, který vám dovolí se přihlásit

en: Logout failed
cs: Odhlašení selhalo

en: Identity number assigned by public authorities
cs: Identifikační kód přidělený veřejnou autoritou

en: WS-Federation Identity Provider (Remote)
cs: WS-Federation Identity Provider (Remote - vzdálený)

en: Error received from Identity Provider
cs: Chyba přijatá od poskytovatele identity

en: LDAP Error
cs: LDAP chyba

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amout of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
cs: Informace o odhlašovací operaci byla ztracena. Můžete se vrátit do aplikace, ze které jste se odhlašovali a zkusit to znova. Tato chyba byla způsobena vypršením odhlašovacíh informací. Ty jsou uloženy omezený čas (jednotky hodin). To by mělo stači na normální odhlašení a tato chyba může ukazovat na chyby v konfiguraci. Pokud problém přetrvává, kontaktujte administrátora.

en: Some error occurred
cs: Nalezena chyba

en: Organization
cs: Organizace

en: No certificate
cs: Chybí certiifikát

en: Choose home organization
cs: Zvolte domovskou organizaci

en: Persistent pseudonymous ID
cs: Perzistentí pseudoanonymní ID

en: No SAML response provided
cs: Žádná SAML odpověď nebyla zaslána

en: No errors found.
cs: Nenalezeny žádné chyby

en: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)
cs: SAML 2.0 Service Provider (Hosted - lokální)

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
cs: Stránka nenalezena. URL je: %URL%

en: Configuration error
cs: Chyba konfigurace

en: Required fields
cs: Požadovaná pole

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
cs: Chyba vznikla při vytváření SAML požadavku.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
cs: Tato chyba pravděpodobně vznikla neočekávanou událostí, nebo chybou v konfiguraci. Kontaktujte administratora této přihlašovací služby a zašlete mu tuto zprávu.

en: Your session is valid for %SECONDS% seconds from now.
cs: Vaše sezení je platné %SECONDS% sekund od teď.

en: Domain component (DC)
cs: Doména (DC)

en: Shib 1.3 Service Provider (Remote)
cs: Shib 1.3 Service Provider (Remote - vzdálený)

en: Password
cs: Heslo

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Send error report
cs: Zaslat chybový report

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
cs: Přihlášení neproběhlo: certifikát který odeslal Váš rohlížeč nemohl být přečten

en: The error report has been sent to the administrators.
cs: Chybový report byl zaslán administrátorům.

en: Date of birth
cs: Datum narozeni

en: Private information elements
cs: Privátní informační elementy

en: You are also logged in on these services:
cs: Jste ješte přihlášen na tyto služby:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
cs: SimpleSAMLphp diagnostika

en: Debug information
cs: Ladicí informace

en: No, only %SP%
cs: Ne, jen %SP%

en: Username
cs: Uživatel

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
cs: Zpátky na SimpleSAMLphp instalační stránku

en: You have successfully logged out from all services listed above.
cs: Úspěšně jste se odhlásili z následujících služeb.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
cs: Zahájil jste <strong>globální odhlášení</strong> z služby <strong>%REQUESTERNAME%</strong>. Globální odhlášení znamená, že budete odhlášen z všech následující služeb.

en: Affiliation
cs: Vztah k organizaci

en: You have been logged out.
cs: Jste odhlášen. Děkujeme za použití této služby.

en: Return to service
cs: Zpátky na službu

en: Logout
cs: Odhlášení

en: State information lost, and no way to restart the request
cs: Stavová informace

en: Error processing response from Identity Provider
cs: Chyba zpracování odpovědi od poskytovatele identity

en: WS-Federation Service Provider (Hosted)
cs: WS-Federation Service Provider (Hosted - lokální)

en: Preferred language
cs: Preferovaný jazyk

en: SAML 2.0 Service Provider (Remote)
cs: SAML 2.O Service Provider (Remote - vzdálený)

en: Surname
cs: Příjmení

en: No access
cs: Nemáte přístup

en: The following fields was not recognized
cs: Následující pole nebyla rozpoznána

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
cs: Autentizační chyba ve zdroji %AUTHSOURCE%. Důvodem bylo: %REASON%

en: Bad request received
cs: Zaslán špatný požadavek

en: User ID
cs: Identifikátor (UID)

en: JPEG Photo
cs: Foto JPEG

en: Postal address
cs: Poštovní adresa

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
cs: Při procesu odhlášení vznikla chyba.

en: Sending message
cs: Posílám zprávu

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
cs: Ve SAML 2.0 metadata xml formátu:

en: Logging out of the following services:
cs: Odhlášení z následujících služeb:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
cs: Při vytváření přihlašovací odpovědi tímto poskytovatelem identity, vznikla chyba.

en: Could not create authentication response
cs: Nelze vytvořit odpověď

en: Labeled URI
cs: URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
cs: SimpleSAMLphp je špatně nakonfigurovaný

en: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)
cs: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted - lokální)

en: Login
cs: Přihlásit

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
cs: Tento poskytovatel identity přijal požadavek od poskytovatele služby, ale při jeho provádení vznikla chyba.

en: Yes, all services
cs: Ano, všechny služby

en: Logged out
cs: Odhlášen

en: Postal code
cs: Poštovní kód PSČ

en: Logging out...
cs: Odhlašuji...

en: Metadata not found
cs: Metadata nenalezena

en: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)
cs: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted - lokální)

en: Primary affiliation
cs: Hlavní příslušnost

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
cs: Pokud budete reportovat tuto chybu, prosím zašlete také toto ID, toto umožní najít vaší session v logu, který je dostupný systmovým administrátorem：

en: XML metadata
cs: XML Metadata

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
cs: Parametr zaslaný vyhledávací službě neodpovídá specifikaci.

en: Telephone number
cs: Telefon

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
cs: Odhlášení z jedné nebo z více služeb se nezdařilo. Aby bylo zajištěno, že všechny vaše relace budou uzavřeny, doporučujeme <i>ukončit váš webový prohlížeč</i>.

en: Bad request to discovery service
cs: Špatný požadavek pro prohledávací službu

en: Select your identity provider
cs: Zvol svého poskytovatele identity (IdP)

en: Entitlement regarding the service
cs: Právo ke službě

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
cs: Pokud jste v debug módu, můžete videt obsah zprávy, kterou posíláte:

en: Certificates
cs: Certifikáty

en: Remember
cs: Zapamatuj

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
cs: Uživatelské jméno přidělené organizací

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
cs: Můžete poslat zprávu. Klikněte na odkaz pro pokračování.

en: Organizational unit
cs: Organizační jednotka

en: Authentication aborted
cs: Přihlášení odmítnuto

en: Local identity number
cs: Lokální identifikační kód

en: Report errors
cs: Oznámit chyby

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena.

en: Change your home organization
cs: Změnte svou organizaci

en: User's password hash
cs: Uživatelské heslo (hash)

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
cs: Ve SimpleSAMLphp souborovém formátu (flat-file) - použijte je, pokud potřebujete používat SimpleSAMLphp na druhé straně:

en: Yes, continue
cs: Ano, akceptuji

en: Completed
cs: Dokončeno

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
cs: Poskytovatel identity odpověděl chybou. (Stavový kód v SAML nebyl úspěšný)

en: Error loading metadata
cs: Chyba nahravání metadat

en: Select configuration file to check:
cs: Vyber konfiguračního souboru k verifikaci:

en: On hold
cs: Čekám

en: Error when communicating with the CAS server.
cs: Chyba při komunikaci s CAS serverem.

en: No SAML message provided
cs: Žádná SAML zpráva nebyla zaslána

en: Help! I don't remember my password.
cs: Chci pomoci. Zapomněl jsem heslo.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
cs: Můžete vypnout debug mód v globalní konfiguraci SimpleSAMLphp <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
cs: Jak získat pomoc

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
cs: Přistupujete k SingleLogoutService rozhraní, ale nezadáváte SAML LogoutRequest, nebo LogoutResponse.

en: SimpleSAMLphp error
cs: SimpleSAMLphp chyba

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
cs: Jedna, nebo více služeb, do kterých jste přihlašen, nepodporuje odhlašení. Pokud se chcete odhlásit, musíte ukončit váš webový prohlížeč.

en: Organization's legal name
cs: Plné jméno organizace

en: Options missing from config file
cs: Chybejici polozky v konfiguracnim souboru

en: The following optional fields was not found
cs: Nasledující volitelná pole nenalezena

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
cs: Přihlášení neproběhlo: Váš prohlížeč neodeslal žádný certifikát

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
cs: Tento koncový bod není povolen. Zkontrolujte konfiguraci (zapněte volby).

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
cs: <a href="%METAURL%">Získejte metadata v XML formátu na dedikované adrese</a>

en: Street
cs: Ulice

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
cs: Je zde chyba v konfiguraci SimpleSAMLphp. Pokud jsi administrátorem služby zkontroluj metadata.

en: Incorrect username or password
cs: Špatné jméno a heslo.

en: Message
cs: Zpráva

en: Contact information:
cs: Kontaktní informace

en: Unknown certificate
cs: Neznámý certifikát

en: Legal name
cs: Právní jméno

en: Optional fields
cs: Volitelná pole

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
cs: Původce této žádosti nezadal parametr RelayState, který určuje kam dál.

en: You have previously chosen to authenticate at
cs: Dříve jste zvolil(a) ověření u

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
cs: Odeslal jste data do přihlašovací stranky, ale z nějakého důvodu nebylo odesláno heslo. Prosím zkuste to znovu.

en: Fax number
cs: Fax

en: Error in this metadata entry
cs: Chyba v této položce metadat

en: Session size: %SIZE%
cs: Velikost sezeni: %SIZE%

en: Parse
cs: Analýza

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
cs: Problém! Bez jména a hesla se nemůžete identifikovat. Existuje někdo kdo vám pomůže. Konzultujte helpdesk vaší organizace.

en: Choose your home organization
cs: Zvolte svou organizaci

en: Send e-mail to help desk
cs: Email helpdesku zaslán.

en: Metadata overview
cs: Přehled metadat

en: Title
cs: Nadpis

en: Manager
cs: Manažer

en: You did not present a valid certificate.
cs: Nepředložil jste validní certifikát.

en: Authentication source error
cs: Chyba autentizačního zdroje

en: Affiliation at home organization
cs: Vztah k domovksé organizaci

en: Help desk homepage
cs: Help desk

en: Configuration check
cs: Verifikace konfigurace

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
cs: Neakceptujeme odpověď zaslanou poskytovatelem identity.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
cs: Stránka nenalezena. Důvod je: %REASON%  URL je: %URL%

en: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)
cs: Shib 1.3 Identity Provider (Remote - vzdálený)

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
cs: Zde jsou metadata, která pro vás SimpleSAMLphp generuje. Můžete zaslat tento dokument svým důvěryhodným partnerům a založit tak federaci.

en: [Preferred choice]
cs: [Preferovaná volba]

en: Organizational homepage
cs: URL organizace

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
cs: Přistupujete k Assertion Consumer Service rozhraní, ale neposílálate SAML Authentication Response.
