SimpleSAMLphp 1.15 - en to ca translation catalogue (91 entries)

en: {attributes:attribute_edupersonentitlement}
ca: Dret relatiu al servei

en: {attributes:attribute_jpegphoto}
ca: Fotografia en JPEG

en: {attributes:attribute_edupersonorgdn}
ca: Nom distingit (DN) de l'organització d'origen

en: {attributes:attribute_postaladdress}
ca: Adreça postal

en: {attributes:attribute_edupersonscopedaffiliation}
ca: Afiliació a l'organització d'origen

en: {attributes:attribute_sn}
ca: Cognoms

en: {attributes:attribute_organisationname}
ca: Nom de l'organització

en: {attributes:attribute_telephonenumber}
ca: Número de telèfon

en: {attributes:attribute_mail}
ca: Correu electrònic

en: {attributes:attribute_displayname}
ca: Nom de visualització

en: {attributes:attribute_homepostaladdress}
ca: Adreça del domicili

en: {attributes:attribute_title}
ca: Tractament

en: {attributes:attribute_noredupersonnin}
ca: Número de la Seguretat Social

en: {attributes:attribute_edupersonaffiliation}
ca: Afiliació

en: {attributes:attribute_givenname}
ca: Nom

en: {attributes:attribute_eduorghomepageuri}
ca: Pàgina inicial de l'organització

en: {attributes:attribute_noredupersonbirthdate}
ca: Data de naixement

en: {attributes:attribute_edupersontargetedid}
ca: Identificador pseudònim persistent

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryaffiliation}
ca: Afiliació primària

en: {attributes:attribute_postalcode}
ca: Codi postal

en: {attributes:attribute_cn}
ca: Nom comú (CN)

en: {attributes:attribute_ou}
ca: Unitat organitzativa

en: {attributes:attribute_homephone}
ca: Telèfon del domicili

en: {attributes:attribute_dc}
ca: Component de domini (DC)

en: {attributes:attribute_manager}
ca: Gestor

en: {attributes:attribute_edupersonnickname}
ca: Àlies

en: {attributes:attribute_street}
ca: Carrer

en: {attributes:attribute_labeleduri}
ca: URI etiquetat

en: {attributes:attribute_noredupersonlegalname}
ca: Nom legal

en: {attributes:attribute_schachomeorganization}
ca: Identificador únic de l'organització d'origen

en: {attributes:attribute_edupersonorgunitdn}
ca: Nom distingit (DN) de la Unitat Organitzativa (OU) de l'organització d'origen

en: {attributes:attribute_postofficebox}
ca: Apartat de correus

en: {attributes:attribute_edupersonprincipalname}
ca: Identificador únic de la persona a la seva organització d'origen

en: {attributes:attribute_uid}
ca: Identificador d'usuari

en: {attributes:attribute_l}
ca: Localitat

en: {attributes:attribute_edupersonassurance}
ca: Identificador del perfil de garantia

en: {attributes:attribute_facsimiletelephonenumber}
ca: Número de fax

en: {attributes:attribute_mobile}
ca: Telèfon mòbil

en: {attributes:attribute_preferredlanguage}
ca: Idioma preferit

en: {attributes:attribute_o}
ca: Nom de l'organització

en: {attributes:attribute_edupersonprimaryorgunitdn}
ca: Nom distingit (DN) de l'entrada del directori que representa l'identificador

en: {attributes:attribute_noredupersonlin}
ca: Número d'identificació local

en: {attributes:attribute_userpassword}
ca: Clau o contrasenya i mètode d'encriptació usat

en: {attributes:attribute_schacuserprivateattribute}
ca: Elements d'informació privada

en: {attributes:attribute_eduorglegalname}
ca: Nom legal de l'organització

en: {attributes:attribute_noreduorgnin}
ca: Número de l'organització

en: Person's principal name at home organization
ca: Identificador únic de la persona a la seva organització d'origen

en: Mobile
ca: Telèfon mòbil

en: Display name
ca: Nom de visualització

en: Home telephone
ca: Telèfon del domicili

en: Locality
ca: Localitat

en: Organizational number
ca: Número de l'organització

en: Post office box
ca: Apartat de correus

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
ca: Nom distingit (DN) de la Unitat Organitzativa (OU) de l'organització d'origen

en: Mail
ca: Correu electrònic

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
ca: Nom distingit (DN) de l'entrada del directori que representa l'identificador

en: Home postal address
ca: Adreça del domicili

en: Given name
ca: Nom

en: Identity assurance profile
ca: Identificador del perfil de garantia

en: Organization name
ca: Nom de l'organització

en: Home organization domain name
ca: Identificador únic de l'organització d'origen

en: Common name
ca: Nom comú (CN)

en: Identity number assigned by public authorities
ca: Número de la Seguretat Social

en: Persistent pseudonymous ID
ca: Identificador pseudònim persistent

en: Domain component (DC)
ca: Component de domini (DC)

en: Nickname
ca: Àlies

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Private information elements
ca: Elements d'informació privada

en: Affiliation
ca: Afiliació

en: Preferred language
ca: Idioma preferit

en: Surname
ca: Cognoms

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: JPEG Photo
ca: Fotografia en JPEG

en: Postal address
ca: Adreça postal

en: Labeled URI
ca: URI etiquetat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Primary affiliation
ca: Afiliació primària

en: Telephone number
ca: Número de telèfon

en: Entitlement regarding the service
ca: Dret relatiu al servei

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
ca: Nom distingit (DN) de l'organització d'origen

en: Organizational unit
ca: Unitat organitzativa

en: Local identity number
ca: Número d'identificació local

en: User's password hash
ca: Clau o contrasenya i mètode d'encriptació usat

en: Organization's legal name
ca: Nom legal de l'organització

en: Street
ca: Carrer

en: Legal name
ca: Nom legal

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Title
ca: Tractament

en: Manager
ca: Gestor

en: Affiliation at home organization
ca: Afiliació a l'organització d'origen

en: Organizational homepage
ca: Pàgina inicial de l'organització
